הספר – להגשים
רכישת הספר
את הספר "להגשים" מאת ערן שטרן, ניתן לרכוש בכל רשתות וחנויות הספרים המובחרות ברחבי הארץ.ניתן לרכוש גם ישירות כאן באתר במחיר מוזל של 65 ש"ח במקום 96 ש"ח, בתוספת דמי משלוח לשליח ישירות לביתכם (20 ש"ח) ובצירוף בונוסים בשווי מאות שקלים.

כמו כן – תקבלו ממני הקדשה אישית בספר 🙂

לקבלת הצעת מחיר לרכישת הספר בכמויות (מעל 5 עותקים) ניתן לפנות אלינו בטלפון: 1700-50-50-79 או באמצעות המייל – [email protected]
הנה הבונוסים שתקבלו מיד עם רכישת הספר "להגשים"
ההרצאה "ממחשבות לתוצאות" שהוקלטה בפני קהל חי, ובה ערן מלמד הלכה למעשה כיצד המחשבות שלנו פועלות, מהו הקשר שבין המחשבה, תת המודע והתוצאות שאנו משיגים בחיינו. בנוסף, ערן יצייד אתכם בכלים פרקטיים לשימוש בכח העצום הטמון במחשבה שלכם, בחיי היום יום ובכל תחום בחייכם.
ממחשבות לתוצאות – הרצאה פורצת דרך!
ראיון מיוחד: ערן שטרן מראיין את ג'ון אסאראף ובו הוא חושף את העקרונות שהביאו אותו להקמת 4 עסקים השווים מיליארדים.
ראיון מיוחד של ערן שטרן עם ג'ון אסאראף!
"מפת ההרגלים" באמצעותה תוכלו: לבצע הערכת מצב כוללת של חייכם כעת, לזהות את התחומים הכי חשובים בחייכם, וביניהם את התחומים אותם הייתם רוצים לשפר, ולהגדיר הרגלים חדשים שיעזרו לכם לשפר את חייכם ולהשיג את היעדים החשובים לכם.
מפת ההרגלים!
דו"ח מיוחד: דימוי עצמי מנצח
דו"ח מיוחד: דימוי עצמי מנצח
כיצד הדימוי העצמי שלי משפיע על התוצאות שאני מקבל?
היכן הדימוי העצמי שוכן והאם אני יכול להשפיע עליו?
כיצד ניתן ליצור דימוי עצמי של מנצח שישרת אותי?
מהו מנגנון ההצלחה האוטומטי וכיצד גם אני אוכל להפעיל אותו?
דמיון מודרך ורגיעה מושלמת
דמיון מודרך ורגיעה מושלמת!
הקלטה זו נועדה לעזור לכם להגיע למצב של רגיעה מושלמת, בו המוח והמחשבה שלכם יהיו במצב שקט יותר שיאפשר לכם ליצור בדמיונכם תמונה מושלמת של היעדים אותם אתם רוצים להשיג בחייכם.
תרגול הדמיון המודרך נועד לעזור לכם להגדיר, לחדד ולהשיג את היעדים שלכם. מחקרים הראו כי כאשר המוח נמצא בתדר גלי מחשבה מסוג אלפא, הוא נהיה קליט יותר, מרוכז ויצירתי יותר.
בהקלטה זו, ערן שטרן, ילווה אתכם בקולו בתרגיל דמיון מודרך המשולב במוסיקה מיוחדת מסוג BrainWave שהינה אידיאלית לחידוד היצירתיות, הרגיעה המחשבתית, והטמעת אמונות חדשות בתת המודע.
"כרטיס היעדים" נועד על מנת להזכיר ולחדד לכם את תמונת היעדים כפי שמתואר בעמוד 232 בספר "להגשים".
כרטיס יעדים
שותף מחוייבות
שותף מחוייבות הוא מבנה יציב ומשמעותי שיעזור לכם בדרככם להשגת היעדים הראויים שלכם.
תוכלו לקרוא על כך עוד בעמוד 256 בספר "להגשים".