הצצה לספר
 
 
 
 
 
כריכה
 
הספר – להגשים הספר – להגשים הספר – להגשים הספר – להגשים
 
תוכן עניינים
 
הספר – להגשים – תוכן העניינים
 
תאור הפרקים
 
פרק 1 – לחיות מתוך תשוקה
 
איך הייתם מגיבים אם הייתי אומר לכם שההצלחה אינה מקרית. שיש לה חוקיות ומבניות ברורה והיא אפשרית עבור כל אחד? הפרק שלפניכם מציע לכם לשקול את התפיסה הזו ולאמץ אותה לחייכם. גם אתם יכולים ליהנות מחיי עושר, בריאות טובה ויציבה, יחסים מלאי עוצמה. גם לכם יש האפשרות למצוא את הקריירה שעליה חלמתם ולנהל את חייכם מתוך מיצוי ומימוש עצמי. יכול להיות שאינכם יודעים כרגע כיצד. אין זה משנה, הכל ייחשף ויתבהר לכם בעמודים הבאים.
 
ברוכים הבאים לחייכם מלאי התשוקה!
 
פרק 2 – כל מה שתרצו כבר קיים
 
כל מה שקיים בחייכם מצוי בהתאמה לתדר האנרגיה שלכם! בפרק שלפניכם תכירו את הפעילות האנרגטית הקיימת סביבכם, תחשפו לאינספור האפשרויות הקיימות סביבכם, ותגלו כיצד תוכלו ליצור לעצמכם מציאות שתמשוך אל חייכם כל מה שחשוב לכם. תגלו כיצד ליצור באופן מתמשך כל מה שתרצו בחייכם.
 
פרק 3 – המודעות משפיעה על התוצאות שלכם
 
יש בנו יכולות המאפשרות לנו להשיג כל דבר שרק נרצה. היכולות הללו קיימות וזמינות עבור אחד ואחת מאיתנו, אך את רובנו הגדול מעולם לא לימדו להפעיל אותן ולהשתמש בהן. גם לכם יש את הכוח לממש כל מה שאתם רוצים, אלא שעדיין לא גיליתם כיצד לעשות זאת. עליכם להרחיב את המודעות שלכם כך שהיכולות הללו יחשפו ויהפכו להיות הכח הפועל והמממש בחייכם. בפרק שלפניכם נחשפות היכולות הללו בזו אחר זו, כמו גם האופן שבו תוכלו להפעיל אותן כדי להשיג כל שברצונכם.
 
פרק 4 – לרתום את הכוח החזק בעולם לטובתכם
 
כוחו של השכל האנושי לפתור בעיות הוא הכוח החזק ביותר בעולם. זהו הכוח לחשוב! בפרק שלפניכם תגלו גישה חדשה לחלוטין מזו שאתם מכירים. גישה חדשה אל יכולת החשיבה שלכם והיכולת להגשים כל דבר באמצעות הפוטנציאל האדיר הזה הטמון בכל אחד מאיתנו. פוטנציאל אינסופי למימוש כל יעד ראוי שלנו.
 
פרק 5 – מערכת ההפעלה הסודית שלנו לניהול המחשבות והרגשות
 
היכולת האנושית לחשוב וליצור מבדילה אותנו מכל בעלי החיים. יש לנו פוטנציאל אינסופי ליצור כל דבר בכוח החשיבה ולהביא למימושו בכוח היצירה. היכולות האינטלקטואליות שלנו הן אלה שמנהלות את המערכת המורכבת הזו של מחשבות ורגשות. בפרק שלפניכם תיחשפו להוראות ההפעלה של המערכת הזו. מערכת שפועלת בחוקיות מושלמת, ובאמצעותה יש ביכולתנו "ללחוץ על הכפתורים הנכונים" ולהפיק את כל מה שאנחנו רוצים.
 
פרק 6 – ההשפעה המסוכנת של הסביבה שלנו!
 
אתם נמצאים בסביבה כלשהי כל חייכם: המסגרת המשפחתית הקרובה והרחבה יותר, סביבת הלימודים, הצבא, העבודה. אתם נמצאים בסביבה כלשהי גם כאשר אתם נוהגים, ממתינים בתור, רוכשים מתנות לחג. אתם כל הזמן שרויים בסביבה כלשהי. אתם כל הזמן חשופים להשפעות רבות מן הסביבה, השפעות שאינכם מודעים להן, שחודרות אליכם בעל כורחכם, ללא שליטתכם. למעשה, חלק ניכר מן המחשבות, מהאמונות ומהתפיסות שמניעות אתכם – אינן שלכם, אלא "ירשתם" או קיבלתם אותן מן הסביבה שלכם.
 
בפרק שלפניכם תחשפו למודעות חדשה להשפעה של הסביבה שלכם על המחשבות שלכם, ומכאן גם על התוצאות שלכם. תפגשו את היכולת שלכם לשנות, להשפיע ולהתגבר על השפעות אלה, כדי להגיע לתוצאות הרצויות עבורכם. כל אלה ישנו כמובן את היכולת שלכם לתפוס את מה שאפשרי עבורכם בכל תחום בחייכם.
 
פרק 7 – להטמיע הרגלים מקדמים
 
כל ההרגלים שלנו נוצרו על ידנו, בין אם במודע ובין אם לא. זו גם הסיבה שאנו יכולים לעצב אותם בכל פעם מחדש. בפרק שלפניכם תיחשפו אל ההרגלים שלכם, אל אלה אשר נמצאים בהלימה עם התדר העכשוי שלכם, וגם אל אלה שאינם מתאימים עוד. בהמשך נגלה מהו התהליך המלא לעיצוב וליצירה של הרגל חדש.
 
פרק 8 – הסוד להשגת היעדים שלנו
 
המפתח להצלחה טמון באופן שבו אתם מציבים את היעדים שלכם. עכשיו, כשאתם כבר מבינים שהפוטנציאל שלכם הוא אינסופי, אתם בוודאי מבינים גם שיש לכם כל מה שנדרש על מנת להשיג כל יעד שתרצו. מה שאתם באמת רוצים יוכל להתגשם, השאלה המרכזית היא כיצד תציבו את היעד שלכם.
 
כל אחד יכול להציב יעדים, ורבים עושים זאת, אך מרבית האנשים לא משיגים את היעדים שלהם. המפתח להשגת היעדים שלכם טמון באופן שבו אתם מציבים אותם מלכתחילה. מרבית האנשים אינם מודעים כלל לאופן שבו הם מציבים לעצמם את היעדים, ולכן הם גם מפספסים אותם שוב ושוב. בפרק שלפניכם תגלו את סוד ההצלחה הטמון בהצבת יעדים נכונה, ובדיוק בהגדרת היעדים שאתם רוצים להגשים.
 
פרק 9 – להפסיק להיעצר מול הפחד
 
כולנו נעצרים במצבים מסויימים, ולרוב איננו יודעים מדוע. בפרק שלפניכם תוכלו לזהות את המעצורים שמפריעים לכם להשיג את מה שאתם רוצים, וכיצד ניתן להתגבר עליהם. אין אדם שאינו מפחד נוכח פעולות חדשות או דרכים חדשות שהוא יוצא אליהן. גם אותם אנשים שאנו תופסים כ"אמיצים", פוחדים כמו כל אחד אחר. הדבר שמייחד את האמיצים הוא שהם אינם נעצרים מול הפחדים שלהם. גם אתם יכולים לפעול כך – לצאת מאזורי הנוחות המשתקים ולפעול בעוצמה על מנת להשיג כל יעד ראוי שבחרתם!
 
פרק 10 – היכון, הכן, צא!
 
חלק חשוב ביותר בתהליך השגת היעדים הראויים שלכם הוא הנכונות לצאת לדרך. הידיעה הברורה והמוצקה שאתם מוכנים לשלם את המחיר ולצאת לדרך, תאפשר לכם לנקוט באופן מתמשך בפעולות שיקדמו אתכם אל עבר היעדים שלכם. בפרק זה אשלים בפניכם את התהליך שבאמצעותו תוכלו לצאת לפעולה הלכה למעשה, ולהשיג את היעדים שלכם.
 
פרק 11 – כלים ליצירת הצלחה מתמשכת
 
בדרך להשגת היעדים הראויים שלכם, חלק מהקשיים שתפגשו יהיו קשורים לשגרה ולמשימות היומיום נטולות הברק. מספר כלים ברורים וודאיים יאפשרו לכם לשמור על רמה גבוהה של מודעות ומוטיבציה, ועל איכות התקשורת שלכם עם הסביבה. בפרק זה אפרט בפניכם מספר לא מבוטל של כלים שישמשו לכם מקורות אנרגיה והשראה מצוינים לתחזוקה היומיומית, ויאפשרו לכם להשיג כל יעד ראוי שתבחרו בו.
 
פרק 12 – משבר כהזדמנות
 
המציאות מזמנת לנו אתגרים ומשברים לאורך הדרך להגשמת המטרות והיעדים הראויים שלנו. אין אנשים שאינם חווים משברים בדרך. הייחוד של האנשים המשיגים את היעדים הראויים שלהם, מתבטא באופן שבו הם מתייחסים למשברים שנקרים בדרכם. כאשר אנו מצויים ברמה גבוהה של תודעה, ואנחנו שולטים במחשבות וברגשות שלנו, יש לנו יכולת לפעול באופן מקדם תוך חתירה לכיוון היעדים שלנו. במצב כזה נמשיך ונפעל, ולא ניעצר עם הופעת קשיים, מכשולים ומשברים.
 
פרק 13 – ההגשמה האישית והכלכלית שלכם
 
אנשים רבים ספגו והפנימו מהוריהם ומהסביבה את האמונה שהם “חייבים להתפרנס", ושעבודה לצורך פרנסה היא בהכרח מטלה קשה שאינה מאפשרת הנאה והגשמה עצמית. למעשה, אצל מרבית האנשים הוטמעה התפיסה שפרנסה והגשמה עצמית הם שני דברים סותרים, שלא יכולים להתקיים בכפיפה אחת. מניסיוני אני יודע שההיפך הוא הנכון – אדם שיקדיש זמן ומחשבה לאתר את העיסוק שיש בו הגשמה עבורו, עשוי להיות מופתע מן התגמול שיקבל.
 
פרק לדוגמה: הסוד להשגת היעדים שלנו